International Debt Collection

/International Debt Collection
International Debt Collection2019-01-02T07:32:52+00:00

Contact us for a free evaluation of your debt

Contact Us
Contact Us

Sterling Debt Recovery specjalizuje się w międzynarodowym odzyskiwaniu długów (business to business), aby otrzymać faktury zaległe tak szybko i jak najbardziej efektywnie pod względem kosztów. Zatrudniamy inteligentnych, entuzjastycznych kolekcjonerów, aby osiągnąć wyniki i zachować profesjonalny wizerunek dla naszych klientów.

  • Bez wygranej – bez pobierania opłat.
  • Brak opłat z góry.
  • Darmowa usługa. Zwykle do długu można doliczyć opłaty, tak aby dłużnik faktycznie płacił za całość lub większość kosztów naszej usługi.
  • Osobiste usługi i regularne aktualizacje od Twojego określonego komornika.
  • Zebrana gotówka jest szybko przekazywana na twoje konto przelewem bankowym.
  • Większość długów pobieranych bez konieczności działań prawnych.

Zależy nam na rozwijaniu długotrwałych relacji partnerskich z naszymi klientami, a nasza usługa skupia się na uzyskaniu najbardziej zyskownego dla naszych klientów wyniku w każdym przypadku, z którym mamy do czynienia. Nasza unikalna struktura oznacza, że ​​jesteśmy w stanie zebrać większość długów bez konieczności działania prawnego, a tam, gdzie jest to konieczne, jesteśmy w stanie działać w sposób o wiele bardziej obiektywny i efektywny kosztowo niż tradycyjne kancelarie prawne.

Sterling Debt Recovery gromadzi dług zagraniczny w sposób zapewniający naszym klientom najlepszy wynik finansowy. Zatrudniamy dobrze wykształconych kolekcjonerów, aby działali profesjonalnie i konsekwentnie, osiągając lepsze wyniki i zachowując profesjonalny wizerunek firmy.

Nasze cele serwisowe to:

  • Uzyskać najlepszy wynik kasowy dla naszego klienta
  • Zachować profesjonalny wizerunek
  • Przekazać klientowi przydatne informacje zwrotne i porady
  • Ułatwiać prowadzenie interesów z nami

Różni dłużnicy lepiej reagują na różne rodzaje komunikacji, więc podczas gdy skupiamy się na negocjowaniu płatności przez telefon, wykorzystujemy również proces listów, e-maili oraz faksu i smsów, w stosownych przypadkach.

Podczas gdy wielu dłużników można zakwalifikować jako “nie można zapłacić” lub “nie zapłacą”, wielu uzna, że ​​mają oni ważny spór, Sterling zbada fakty w odniesieniu do warunków prowadzenia działalności, aby wyjaśnić dłużnikowi wyraźnie że ich spór jest nieważny, a konsekwencje utrzymują się z powodu braku płatności. W niektórych przypadkach możemy eskalować zadłużenie wobec naszego prawnika * w celu rozstrzygnięcia sporu, zwykle bez potrzeby procesu sądowego. Nasi kolektorzy będą dłużników negocjować z dłużnikami typu “nie można zapłacić” i “nie zapłacą” w najbardziej odpowiedni sposób, aby windykować dług tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe. Wyraźne zagrożenie ze strony postępowania sądowego i egzekucyjnego zwykle przynosi korzyści w przekonaniu, dłużników zakwalifikowanych jako “nie można zapłacić”, aby rozwiązać sprawę.

W przypadku, gdy Sterling nie ma możliwosci odzyskania w naszym procesie odzyskiwania długów, możemy zalecić eskalację długu naszemu zespołowi prawnemu *. Jeśli uważamy, że postępowanie sądowe jest właściwe, skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia naszego uzasadnienia, wyjaśnienia procesu, potencjalnych kosztów i prawdopodobieństwa sukcesu. Podczas gdy większość kancelarii prawnych uważa, że ​​sukces to wygrana w sądzie, niekoniecznie będzie to oznaczać zapłatę, a nawet (delete it) koszty działań przekroczą wartość odzyskanego długu. W Sterling naszym celem jest osiągnięcie dodatniego wyniku finansowego, dlatego rozważamy szanse skutecznego egzekwowania, a także koszty i ryzyko sporu sądowego podczas udzielania porad dotyczących podejmowania działań.

* Sterling Debt Recovery używa niezależnego adwokata zewnętrznego. W niektórych przypadkach możemy zaangażować lokalną ekspertyzę w zależności od lokalizacji dłużnika.