Skontaktuj się z nami po darmową analizę Twojego długu

Napisz do nas
Napisz do nas

Profesjonalna windykacja firm z Wielkiej Brytanii

Wiele Polskich firm dostarcza dobra i usługi przedsiębiorstwom znajdującym się na terytorium Wielkiej Brytanii. Niestey, jeśli brytyjski klient nie spłaca faktur, otrzymanie zapłaty może okazać się wyzwaniem. Klient może bezpodstawnie podważać ważność faktury lub po prostu odmówić zapłaty, w nadziei, iż polski dostawca zrezygnuje z podjęcia dalszych działań i umorzy dług. Ze względu na to, iż usługi prawnicze w Wielkiej Brytanii są kosztowne, a tamtejsze firmy windykacyjne nie zawsze godne zaufania, system prawny w Wielkiej Brytanii może okazać się niepomocnym w  kwestiach windykacji należności. W tym miejscu należy również wspomnieć o potencjalnej barierze językowej.

Sterling Debt Recovery jest polską firmą z siedzibą w Krakowie, specjalizującą się w windykacji długów z terytorium Wielkiej Brytanii. Zatrudniamy zarówno polskich jak i brytyjskich pracowników, włącznie z doświadczonymi windykatorami z Wielkiej Brytanii. Oznacza to, iż jesteśmy w stanie sprawnie komunikować się z naszymi klientami z Polski oraz dłużnikami w Wielkiej Brytanii, dostarczając w ten sposób możliwie najlepszą jakościowo usługę. Międzynarodowe podejście firmy daje naszym klientom poczucie pewności oraz zaufania w prowadzeniu z nami interesów. Jesteśmy w stanie jasno i przejrzyście wyjaśnić klientom nasze metody działania oraz niuanse procesów windykacyjnych w Wielkiej Brytanii, a dłużnikom uświadomić, iż należy nas traktować poważnie.

W zdecydowanej większości przypadków Sterling jest w stanie odzyskać dług bez konieczności podejmowania działań prawnych. Ze względu na fakt, iż te mogą być powolne i kosztowne, a ich wynik nieprzewidywalny, zalecamy tę drogę jedynie w przypadkach, gdy jesteśmy pewni, że wynik tych działań będzie korzystny, zarówno jeśli chodzi o przychylny wyrok sądowy, jak również pomyślny finał sprawy dla naszego klienta.

W przypadkach gdy interwencja prawna jest konieczna, jesteśmy w stanie zaproponowa